Design © 2003
Rostislav Zedníček

Co zde najdete
Outlook v kanceláři
3.prosinec 2002 Publikační činnost Vydané publikace
"Typické činnosti krok za krokem" je název nové edice nakladatelství Grada a tasto kniha popisuje používání elektronické pošty v běžné kancelářské praxi.

Outlook v kanceláři

Autoři, edice, nakladatel:
Rostislav Zedníček, typické činnosti krok za krokem, vydala Grada Publishing, spol. s r.o. jako svou 1598. publikaci, 176 stran, ISBN 80-247-0457-9

Charakteristika:
Publikace Outlook v kanceláři nemá sloužit jako pouhý manuál popisující jednotlivé prvky a ovládání programu, ale jako opravdový průvodce uživatele běžnými činnostmi s Outlookem v kanceláři. Nejenže popisuje všechny nejdůležitější části tohoto programu, ale přináší také řadu triků, tipů a návodů, jak svou práci zrychlit, zjednodušit, a tedy zefektivnit. Kniha je rozdělena do 12 částí, přičemž se autor snaží vše objasnit na konkrétních příkladech z kancelářské praxe.
Po nezbytném zorientování v programu Outlook se naučíte pracovat se základy elektronické pošty, ukládat a upravovat kontakty a zapisovat data do elektronického kalendáře. Následuje ovládání dalších částí Outlooku, jako jsou úkoly, deník a poznámky. Pochopíte filozofii organizace dat v Outlooku, používání a úpravu definovaných zobrazení či stylů tisku, ale také náročnější činnosti s elektronickou poštou. V posledních kapitolách najdete další využití Outlooku především ve spolupráci s jinými aplikacemi, ale také několik tipů pro vaši každodenní práci s programem.
Celou knihu uzavírají přílohy s použitými klávesovými zkratkami a symboly, se kterými se v Outlooku setkáte. Srozumitelný výklad zkušeného autora, který ve svém profesním zaměření proškolil desítky uživatelů především v efektivním využívání kancelářského balíku Office, je zárukou toho, že se publikace stane vaším každodenním pomocníkem v nejrůznějších situacích v kanceláři.

Z obsahu:
- Úvod
- Základní orientace v Outlooku
- Začínáme s elektronickou poštou
- Ukládáme kontakty
- Zapisujte si události do kalendáře
- Úkol, na který nikdy nezapomenete
- Používejte poznámky a deník
- Udržujte si v Outlooku pořádek
- Spolupráce s jinými aplikacemi
- Přílohy


..... zpět na předchozí stranu