Design © 2003
Rostislav Zedníček

Co zde najdete
Elektronická pošta v Outlooku
2.duben 2001 Publikační činnost Vydané publikace
Drobná knížka z edice "v rekordním čase" je určena opravdovým začátečníkům s elektronickým dopisováním.

Elektronická pošta v Outlooku

Autoři, edice, nakladatel:
Rostislav Zedníček, V rekordním čase, vydala Grada Publishing, spol. s r.o. jako svou 1241. publikaci, 88 stran, ISBN 80-247-0048-4

Charakteristika:
Kniha je věnována elektronické poště, kterou může každý uživatel počítače využívat díky programu Outlook Express, jenž je součástí operačního systému Windows. Čtenář se seznámí nejen se základními teoretickými pojmy a principy fungování elektronické pošty, ale především s aplikací Outlook Express tak, aby se práce s ní stala běžnou činností u počítače. Kniha je rozdělena do sedmi kapitol, které uceleně vysvětlí právě probíranou tematiku.

V první kapitole se seznámíte s principem elektronické pošty a provedeme vás také kroky instalace připojení počítače k internetu, včetně konfigurace účtu elektronické pošty. Od druhé kapitoly se již budeme plně věnovat zmíněnému Outlooku. Naučíte se odesílat a číst zprávy, otevírat přílohy nebo se automaticky podepisovat, ale také si zprávy třídit do složek a tak si mezi nimi udržovat pořádek. Samostatná kapitola je věnována práci s adresářem kontaktů a nezapomněli jsme ani na několik praktických návodů, které práci s tímto programem zefektivní. Publikaci uzavírá přehled používaných klávesových zkratek a vybraných symbolů.

Z obsahu:
- Úvod
- Seznamujeme se s elektronickou poštou
- Outlook Express
- Odesíláme zprávy
- Přijímáme zprávy
- Udržujte ve zprávách pořádek
- Používáme kontakty
- Několik praktických rad závěrem
- Přehled používaných klávesových zkratek a vybraných symbolů


..... zpět na předchozí stranu