Design © 2003
Rostislav Zedníček

Co zde najdete
Outlook2003 snadno a rychle
25.kveen 2004 Publikační činnost Vydané publikace
Následuje další průvodce snadno a rychle novou verzí Outlooku z kancelářského balíku od Microsoftu, tentokrát s názvem Microsoft Office System Oulook2003.

Outlook 2003

Autoři, edice, nakladatel:
Rostislav Zedníček, Snadno a rychle, vydala Grada Publishing, spol. s r.o. jako svou 1937. publikaci, 124 stran, ISBN 80-247-0701-2

Charakteristika:
Kniha Outlook 2003 se věnuje stejnojmennému produktu, který doznal ze všech tradičních součástí kancelářského balíku Microsoft Office System 2003 největších změn a úprav, směřujících nejen k posílení týmové spolupráce, ale také k uživatelskému zpříjemnění a zjednodušení veškerých činností. Kniha je určena nejširšímu okruhu čtenářů, kteří se chtějí naučit pracovat s tímto moderním prostředkem k efektivnímu využívání času. Od roku 1997, kdy Microsoft poprvé tento produkt představil, se stal Outlook jedním z nejlepších a nejrozšířenějších programů sloužících nejen k odesílání a přijímání elektronických zpráv, ale také k organizaci osobních údajů. Outlook tak dokáže plně nahradit, ba i předčít klasický kalendář, diář či elektronický záznamník. Díky bezproblémové synchronizaci dat je také plně použitelný v mobilních zařízeních, která nyní získávají na stále větší oblibě. Po úvodní orientaci v prostředí programu a popisu nejdůležitějších částí se naučíte pracovat se všemi základními složkami programu. Začneme nejpoužívanější součástí, kterou je zřejmě elektronická pošta, kde se naučíte nejen odesílat a přijímat e-maily, otevírat přílohy, automaticky se podepisovat, ale také využívat nejrůznější zobrazení zpráv. Pak již následuje popis všech dalších součástí Outlooku, jimiž jsou Kontakty, Kalendář, Úkoly, Deník a Poznámky. Na závěr se naučíte své údaje efektivně vyhledávat, třídit a tisknout. Na konci každé kapitoly najdete nejen shrnutí, ale také řadu námětů k procvičení a upevnění právě získaných znalostí. V knize nechybí ani přehled klávesových zkratek a anglické termíny příkazů a nabídek, aby s ní mohli pracovat i uživatelé anglické verze programu.

Z obsahu:
- První seznámení s Outlookem
- Elektronická pošta
- Pracujeme s kontakty
- Elektronický kalendář
- Zapisujeme si úkoly
- Poznámky
- Elektronický deník
- Práce s daty v Outlooku


..... zpět na předchozí stranu