Design © 2003
Rostislav Zedníček

Co zde najdete
Expedice č.8 - Moldavsko, Krym
13.zari 2013 R. Zedníček Rodina Rosťa
Ve čtvrtek 19.9.2013 jedeme na osmou expedici. Cestujeme opět Fordem Tranzitem, opět v novém složení - já, Libor, Jirka a Láďa.
Celý průběh cesty včetně fotografií lze sledovat opět "on-line" na stránkách http://blog.zednicek.info. Tam jsou také všechny informace a dokumenty ze všech našich putování.

Expedice č.7 - Turecko, Gruzie 2012
1.prosinec 2012 R. Zedníček Rodina Rosťa
Ve středu 19.9.2012 jsme vyrazili na naši další, tentokrát již sedmou expedici. Již známou cestou přes Slovensko - Maďarsko - Srbsko - Bulharsko - Turecko jsme jeli až do Gruzie. Cestovali jsme opět Fordem Tranzitem v novém složení - já, Libor, Jirka a Radim.
Celý průběh cesty včetně fotografií bylo možné sledovat "on-line" na stránkách http://blog.zednicek.info, které doporučuji navštívit pro další informace a dokumenty ze všech našich putování.

Expedice č.6 – Rumunsko, Ukrajina 2011
14.zari 2011 R. Zedníček Rodina Rosťa
V pátek 23.9. jsme vyrazili na naši další „cestu za hranice všedních dnů“. Vyjeli jsme ze Žďáru směr Brno – Bratislava – Budapest – Debrecen – Rumunsko (Maramureš, Bukovina) – Ukrajina (Zakarpatská Rus) – Slovensko a zpět o víkendu 1.-2.10. Cestovali jsme opět Fordem Tranzitem ve stejném složení tedy já, Libor, Jirka a Petr, tentokrát jsem vzali i kola.
Celý průběh cesty včetně fotografií bylo možné sledovat "on-line" na stránkách http://blog.zednicek.info,
Další informace jsou na stránkách www.cesticky.info, kde je také přehled všech dosud uskutečněných cest v zajímavých PDF dokumentech.

Expedice č.5 - Sýrie 2010
6.rijen 2010 R. Zedníček Rodina Rosťa
Po loňské návštěvě Albánie jsme vyrazili v úterý 21.9..2010 do ještě vzdálenější Sýrie a vrátili se v neděli 3.10.2010. Celý průběh cesty bylo opět možné sledovat "on-line" na stránkách http://blog.zednicek.info, kde je celý popis cesty včetně fotografií k dispozici.
Další informace jsou na stránkách www.cesticky.info, kde je také přehled všech dosud uskutečněných cest v zajímavých PDF dokumentech.

Expedice č. 4 - Albánie 2009
17.prosinec 2009 R. Zedníček Rodina Rosťa
Letošní rok jsme navštívili Albánii a to v termínu 24.9. - 4.10.2009. Celý průběh cesty jste mohli sledovat "on-line" na stránkách http://blog.zednicek.info.
Současně Petr zprovoznil stránky www.cesticky.info, kde je řada informací o naší cestě, ale také přehled všech dosud uskutečněných cest v zajímavých PDF dokumentech.

West Ham United - Liverpool
19.kveen 2009 R. Zedníček Rodina Rosťa
blog.zednicek.info V sobotu 9.5. jsme uskutečnili výlet na náš již druhý zápas do Londýna. Opět díky Luďkovi jsme viděli zápas West Ham United - Liverpool a i když domácí prohráli 0:3 atmosféra byla výborná. Stálo za to vidět na vlastní oči hráče jako je Gerrard, Kuyt, Benayoun, Torres, Reina, ale také třeba Green nebo Kováč, který byl dle nás nejlepším hráčem West Hamu. V neděli jsme se ještě podívali na stadion Arsenalu - Emirates Stadium. Foto z celého víkendu můžete shlédnout na adrese http://blog.zednicek.info.

Expedice Turecko 2008
7.listopad 2008 R. Zedníček Rodina Rosťa
blog.zednicek.info

Během jedenácti dnů od čtvrtka 25.9. do neděle 5.10. jsme uskutečnili naši druhou cestu do Turecka. Celou cestu jsme letos monitorovali a přímo "on-line" posílali informace a fotky z našeho pobytu na novém webu, který najdete na adrese http://blog.zednicek.info


West Ham United - Chelsea Londýn
20.brezen 2008 R. Zedníček Rodina Rosťa
Kliknutím přejdeš na stránky West Ham United V sobotu 1.3.2008 jsme vyrazili do Londýna na zápas West Ham United - Chelsea Londýn. Celý výlet jsme začali plánovat o vánocích a skutečnost se začala rýsovat v prvních lednových týdnech, kdy jsme sehnali letenky, ubytování a samozřejmě přes Luďka Mikloška (bratranec naší mámy) lístky. I když zápas končil 0:4, byl to obrovský zážitek a předpokládáme za rok opakování. Zde je jen pár foto...

detail...


Expedice Banát 2007
11.rijen 2007 R. Zedníček Rodina Rosťa
Po delším přemýšlení a diskusích kam pojedeme letošní rok jsme se dohodli na cestě za českými rodinami do Banátu. Vyrazili jsme v neděli 30.9. navečer a návrat zpět v sobotu 6.10. Zážitky a další info z naší cesty se zde doufám objeví dříve jak to Turecko...jo ten čas...

Turecko - Kapadocie a Istanbul - V. díl
11.zari 2007 R. Zedníček Rodina Rosťa
...ještě zbývá konec, snad to co nejdříve stihnu...tak aspoň foto z posledního dne naší cesty po kliknutí zde

Turecko - Kapadocie a Istanbul - IV. díl
11.zari 2007 R. Zedníček Rodina Rosťa
Probouzíme se ráno ve čtvrtek na parkovišti a před sebou máme vstup do neznámého a obrovského Istambulu...

detail...


Turecko - Kapadocie a Istanbul - III. díl
8.listopad 2006 R. Zedníček Rodina Rosťa
Po třech nocích a dvou dnech v Kapadocii přemýšlíme jak dlouho se tu ještě zdržíme. Není moc důvodů to tady ještě opouštět, takže zde trávíme ještě další den a noc.

detail...


Turecko - Kapadocie a Istanbul - II. díl
6.listopad 2006 R. Zedníček Rodina Rosťa
Po příjezdu a příjemném strávení večera v Göreme začíná vlastní pobyt a tudíž poznávání krás Kapadocie.

detail...


Info omě
30.rijen 2006 R. Zedníček Rodina Rosťa

Na stránkách nakladatelství Grada najdete základní informace o mé osobě a to po kliknutí zde.


detail...


Turecko - Kapadocie a Istanbul - I. díl
30.rijen 2006 R. Zedníček Rodina Rosťa
Kapadocie je oblast Turecka jihovýchodně od Ankary a jako jedna z nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších oblastí této země, se stala cílem naší poznávací cesty za hranice všedních dnů. Strávili jsme zde krásných pět dní a cestu jsme završili původně neplánovaným dvoudenním pobytem v Istambulu. V detailu tohoto článku popisuji jednak průbeh cesty na místo naší expedice, včetně fotografií, ale také nutné poplatky a nástrahy, se kterými lze počítat.

detail...